Czy istnieje recepta na dobre CV
2017 Mar 27 By admin 0 comment

Chcesz zmienić pracę? Nie wiesz jak przygotować atrakcyjne CV? Okazuje się, że ten problem dotyczy coraz większego grona osób. Okazuje się, że mimo licznych poradników o tym „jak pisać CV” wciąż mamy z tym spory kłopot.

Skorzystaj z kilku wskazówek

Dobrze przygotowane CV powinno przede wszystkim zaciekawić naszego przyszłego pracodawcę. Decyduje o tym kilka czynników. A mianowicie nie zapominaj o detalach. Podając swoje doświadczenia warto w podpunktach opisać konkretne zadania, jakie się wykonywało. Wbrew pozorom jedna strona CV to wcale nie jest dobra wizytówka, dlatego im większe doświadczenie poparte przykładami, tym może stać się to atrakcyjniejsze w oczach rekrutera.

Pamiętaj o formacie pliku

Dobrze przygotowane CV dotyczy nie tylko treści,a le samej ramy konstrukcyjnej. Warto zadbać , aby cała zawartość ładnie się prezentowała. Odpowiednia i jednolita czcionka brak błędów gramatycznych i poprawna interpunkcja naprawdę jest doceniana. Bezpiecznym formatem do zapisu CV jest PDF.

Obecność online

W dzisiejszych czasach obecność profilu zawodowego w mediach społecznościowych jest w zasadzie obowiązkowa. Dzięki temu zwiększasz swoją wiarygodność oraz szansę na zdobycie danej pracy.